Blake Lively Stili


Ryan Reynolds’un tutkuyla bağlı olduğu eşi, Hollywood sinemasının aranan kadın yıldızı Blake Lively, Gossip Girl dizisinde Serena van der Woodsen karakteriyle hayatımıza girdiğinden beri stil ikonu haline geldi. Blake Lively ile ilgili en dikkat çeken ayrıntı herhangi bir stil danışmanıyla çalışmıyor oluşu. Ünlü oyuncu TV programlarında, kırmızı halıda, katıldığı davetlerde giydiği kıyafetleri kendi seçiyor. Bu da Lively’i diğer tüm ”stil ikonu” olarak anılan isimlerden bu özelliği ile ayırıyor. Oyuncu, stil konusunda bir hayli zevk sahibi ve pek çok kadına da ilham kaynağı oluyor.


Chanel’in baş tasarımcısı Karl Lagerfeld’in gözdesi olarak anılan Lively, Lagerfeld tarafından “American Dream Girl” olarak adlandırılıyor.

Stili ile feminen bir duruş sergileyen Lively, maskülen tarzıyla da dikkat çekiyor. Anna Kendrick ile başrolünü paylaştığı son filmi olan ”A simple Favor” da maskülen tarzda bir karakteri canlandırmıştı. Canlandırdığı karakterden etkilenen Lively, maskülen tarzı son zamanlarda en iyi taşıyanlardan.

1. Günlük Stili

blakelively günlük stil
blakelively street style

Bu yazı ilgini çekebilir;
Kargo Pantolon Modası Geri Döndü

2.Maskülen Stili

blakelively maskülen stiki
maskülen stili
blakelively stili

3. Kırmızı Halı ve Davetlerdeki Stili

kırmızı halı stili
blakelively kırmızı halı stili
blake livelystili

03 comments on “Blake Lively Stili

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir