Dekorasyon ve Arınma

Baharın gelmesi ile beraber odalarımızın dizaynını değiştirmek isteyebiliriz. Bununla beraber araştırmalar yapar, ‘hangi tonlar kullanılır?’ düşünürüz. Bahar temizliği, görüntü olarak da bize bir arınma sunabilir. Biz de bu fırsatı kaçırmayarak değişik tasarımlar deneyebiliriz.


Ufak dekorlar ile odayı Bohem bir tarza veya daha klasik bir tarza dönüştürebilirsiniz. Bunun için kahverengi ve griye yakın mavi tonlar size yardımcı olacaklardır. Bitkisiz oda biraz boş durabilir, canlı bitki bakamazsanız bile yapma olanları ile şık bir görünüme vesile olabilirsiniz.


Beyaz duvarlar tercih ediyorsanız, son zamanların popüler rengi olan rose gold size kombin bakımından eşlik edebilir. Böylelikle odanızda tatlı bir sıcaklıkta samimiyet oluşacaktır. Ayrıca led ışıklar da son zamanların yine en kullanışlı materyallerindendir. Bizden söylemesi…


Minimal bir görüntüden hoşlanıyorsanız eğer, duvara asılan demir tel materyaller sizin için çok kullanışlı olacaktır. Sade bir görüntüye sahip olurken gerek bitkilerinizi koyabileceğiniz raf, gerek fotoğraflarınızı asabileceğiniz dekor olacaktır.


Çalışma alanlarınız için de ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Hem konforlu bir yer olmalı, hem de sizin çalışma vaktinizi büyük bir keyif içinde geçirmenizi sağlamalı. Bunun için küçük sarı aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Ufak bir bitki ve küçük tablolar ile alanınızı tamamlamalısınız. Ne kadar az karışıklık, o kadar rahat çalışma olacaktır sizin için.Banyoyu da tamamlamadan yazıyı bitirmek olmaz! Banyonuz kendinize zaman ayırabileceğiniz en önemli yerlerden biri. Neden mi? Şöyle ki kendimizden bakımı eksik etmemek zorundayız. Bu durum hem sağlığımız açısından önemlidir, hem de üzerimizde güzellik ve özgüven açısından pozitif yaklaşıma yardımcı olur. Bu sebeple banyonuza cilt bakım ürünlerinizi koyabileceğiniz küçük bir masa, sehpa alabilirsiniz. Açık tonlar içinizi ferahlatacak, maskelerinizi uygularken vaktin daha rahat geçmesine vesile olacaktır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir