En Popüler 6 Oje Renkleri

Tırnak ojesi tasarımcısı Alicia Torello en sevdiği yeni tonları ortaya çıkardı.
Yeni bir mevsimin rengini, keskin tonda yeni ve parlak bir manikür ile benimsemenin daha hızlı bir yolu yoktur.New York Moda Haftasında çeşitli renklerde gördük. Parıltılı nülerden ışıltılı siyahlara, ama bu sonbaharda hangi renk tonlarının trend olacağına dair Alicia Torello dinleyelim.

 

 

1) CHANEL Le Vernis Longwear Nail Color in Profondeur: En çok vamp halinizde içtiğiniz kırmızı şarap kadehini düşünün. Bu, zengin yapılı, parlak cilalı bir CHANEL tonudur.


2)Jin Soon in Moxie: Bu tozlu leylak rengini son zamanlarda sokakta sıklıkla görüyoruz. Aşırıya kaçmadan kadınsı bir havası var ve cilt tonun ne olursa olsun harika duruyor!

3)Jin Soon in Dandy: Jin Soon’dan bir başka aday daha, bu karamsar mavimsi mor tüm mevsimlerde gördüğümüz en havalı renk değil de ne? Pedikürle bile iddialı duracak kadar iyi!


4) CHANEL Le Vernis Nail Color in Vert No. 31: Yeşil deyince akla gelen en güzel ton değil mi? Bu zengin turkuaz tam olarak ilkbaharın sonuna kadar hayalini kuracağımız okyanus kenarında tatilin rengi.

5) Smith & Cult in Darjeeling Darling: Tırnakları yeşile boyamak yalnızca genç işi değildir. Tırnaklarınıza bu güzel tonla sınıf atlatın ve burjuva hissinin tadını çıkarın. Bu özel oje aslında bir Wes Anderson filminden ilham alındı.

6) Essie in Fifth Avenue: Çarpıcı bir klasik kırmızı! Ne kadar görsek de asla doyamayız. Yaz için ideal bir geri dönüş.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir