En Yeni ve En Heyecan Verici Renk… Slime Green mi?

1979’da Nickelodeon, “Televizyonda Bunu Yapamazsınız” şovu ile dünyayı elma püresi, vanilyalı puding, yeşil gıda boyası ve biraz yulaf ezmesinden oluşan -ve açıkçası, iğrenç- yeşil renkli balçık bir maddeyle tanıştırdı: slime. Filmler sayesinde yıllar boyunca bu sümüksü yapı Batı kültüründe eğlenceli bir çocuk oyuncağı olarak yer aldı. Borax, yapıştırıcı ve gıda boyasıyla bazı videolar izlenerek uygulanan ev yapımı slimelar ise 2016’da popüler oldu. Şimdi ise yeşilin bu tonu, yani slime yeşili, radarımıza sezonun en gürültülü tonu olarak girdi.

Blake Lively, yaklaşan filmi A Simple Favour’dan bir Versace takımıyla ve takımı ile aynı tonda bir örgü kazak ile göründü. Kim Kardashian, 2 Chainz’in düğününe, Atsuko Kudo neon yeşili elbise giymişti. SZA ve Rita Ora’nın da yakın zamanda bu tonu salladığını gördük. Kraliçe Elizabeth bile birkaç hafta önce, Cheshire kraliyet ziyareti sırasında Meghan Markle’la gülüşürken çekilen fotoğraflarında gördüğümüz üzere bu rengi tercih etmişti. Bu rengi kombinlemek ve günlük yaşamınızda kullanmak gözünüze zor görünebilir. Fakat oluşturacağınız eğlenceli ve özgüvenli görünüm buna değecektir.

Eğer hala yeşilin bu tonunu günlük gardırobunuza dahil etmeye ikna olamadıysanız veya nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız, daha fazla düşünmeyin. Slime yeşilinin sadece çocuklar için geçerli olmadığını kanıtlayan sokak stillerini sizin için bir araya getirdik. Bu sayede birkaç kombin önerisi yakalayabilirsiniz.
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir