Esmay Vegan Çanta

Etik moda, vegan çantalar: Esmay vegan çanta

San Francisco’da bir girişim, hayvansal ürün kullanmadan gerçek hamburger köftesi deneyimini yaşatan bitkisel hamburger köftesi üretiyor. Endüstriyel tasarımcı Chloé Rutzerveld üç boyutlu yazıcılarla ürettiği “yenilebilir filiz” ile kendi kendini çoğaltan etik atıştırmalıkların yollarını arıyor. Bu gibi çabaların her biri sürdürülebilir, etik, vegan bir geleceğe hizmet ediyor. Veganlık bir beslenme biçiminin ötesine geçerek tüm canlılara saygı duymayı, dünyanın geleceği için tüketim alışkanlıklarını değiştirmeyi öğütleyen etik bir yaşam düşüncesi olarak öne çıkarken Esmay çanta, deri benzeri sentetik malzemelerle ürettiği, hayvan hakları organizasyonu PETA onaylı vegan çantalarla bu etik tercihin modayı da dönüştürebileceğini gösteriyor.

Esmay Shopper Viyana Taba

Vegan çantalar: Vegan çantalar, poliüretan gibi plastik bazlı malzemelerin ya da bitkisel ürünlerin işlenmesiyle elde edilen vegan deriden üretiliyor. Vegan derinin, dolayısıyla vegan çantaların üretiminde hiçbir hayvana zarar verilmediği, bağımsız hayvan hakları organizasyonu PETA tarafından onaylanıyor. Vegan deri geri dönüştürülebilir oluşuyla ön plana çıkarken vegan deriyi üretmenin düşük maliyeti, vegan çantaların fiyatlarını da daha hesaplı kılıyor. Elcheéshop‘tan seçtiğimiz Esmay marka vegan çantalara göz atmanızı öneririz.
Bu güzel yazıyı hazırladıkları için Aposto‘ya teşekkür ederiz.

Her sabah 5 dakikalık gündem e-posta kutunda olmasınız istiyorsan mail adresin ile haber bültenine ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsin.Piyasalar, iş dünyası, teknoloji, politika, kültür & sanat, spor…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir