Giambattista Valli x H&M

H&M’in bir sonraki işbirliği Paris merkezli başarılı tasarımcı Giambattista Vali ile olacak. Bu haber Cannes’ta amfAR galasında duyuruldu. Giambattista Valli H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson kırmızı halıda Kendall Jenner, Chris Lee, Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda ve Ross Lynch ile birlikte yürürken koleksiyonun en iyi parçalarıyla göz doldurdular.

Giambattista Valli H&M

“Bu iş birliğinden ötürü heyecan duyuyorum: H&M stil vizyonumu ve güzellik algımı daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bana bir fırsat veriyor. Amacım güzelliğe olan sevgimi paylaşmak ve herkesin ‘mutlu anlar’ının bir parçası olmak ve tüm dünyada sevgi hikayeleri yaratmak” 

Giambattista Valli
Ross Lynch

Roma’da doğup büyüyen Giambattista Valli kendi adıyla ilk koleksiyonunu 2005’te Paris’te sundu. Valli için H&M ile iş birliği yapmak bir ilk. Bunun yanı sıra Valli’nin erkek giyime dair ilk macerası olma özelliği de taşıyor.

Kendali Jenner

“Giambattista Valli x H&M iş birliğinin ilk parçalarından birini, burada amfAR galasında giymekten dolayı çok mutluyum. Bu elbise her şey – muhteşem, romantik ve çok feminen – koleksiyonun devamının nasıl olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Kendall Jenner
Chiara Ferragni – Giambattista Valli x H&M

“Giamba çok sevdiğim bir arkadaşım ve çoğu kırmızı halı kıyafetim onun tasarımı. Bu yüzden onun H&M iş birliğinden dolayı çok heyecanlıyım. Ayrıca amfAR galası için Cannes’da olmak ve koleksiyondaki özel elbiselerinden birini ilk olarak giymek tüm Valli Kızları’nın hayalinin gerçek olmasıdır.”

Chiara Ferragni

Kırmızı halıda görücüye çıkan ilk parçalar, 25 Mayıs‘ta seçili mağazalarda ve hm.com‘da, Giambattista Valli x H&M koleksiyonunun tamamı ise, dünya çapında 7 Kasım 2019‘da satışa sunulacak. Sınırlı sayıdaki ilk parçalar Türkiye’de sadece hm.com‘da satışa sunuluyor olacak.
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir