Manikürde devrim: Kalıcı oje ve nail art

Hayatın her anında önde olmak isteyen kadınlar olarak daima bakımlı görünmek isteriz. Fakat bu o kadar da kolay olmaz. Bu sebeple bizi sürekli bakımlı gösterecek ipuçlarına daima açık oluruz. İşte bu yüzden tam da hayat kurtaran bir yazıyla geldik karşınıza.

Bakımlı tırnakları sevmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Daha önce kolay manikürün sırlarını sizlerle paylaşmıştık ama bu kez daha farklı bir yorumdan bahsedeceğiz. Uzun ömürlü manikür hepimizin hayali. Keşke sonsuza kadar sürse fakat on günü zor tamamlıyor. Bir de elleriniz suyla sık temas ediyorsa bir haftayı bile bulmaz manikür kapınızı çalar. Bununla da kalmaz yastık izi olur, uçlarından soyulur, matlaşır falan filan. Tüm bunlara çözüm getiren ve hayatımızı kurtaran o mucizevi şeyin adı ‘kalıcı oje’.

Mikro manikür adı verilen ayrıntılı bir manikürle başlıyor işlem. Sonrasında gerekirse tırnağınıza ek yapılabiliyor ki bu tırnak yiyenlerin kurtarıcısı oldu. Aklınıza hemen takma tırnak gibi bir görüntü geldiğini biliyorum fakat hiç alakası yok. Adeta kendi tırnağınız gibi oluyor ve sadece yapan tarafından çıkarılabiliyor. Tırnağınız uzadıkça oda uzuyor. Eğer dikkatli kullanırsa ömrü üç haftaya hatta dört haftaya bile uzatılabiliyor.

Bir başka güzel yanı ise nail art. Adeta sanat tırnaklarınızda hayat buluyor. İsterseniz Salvador Dali’nin bir portresini isterseniz gelişi güzel bir resmi tırnaklarınıza nakşettirebilirsiniz.

Sizi bilemiyoruz ama biz bu uygulamaya bayılıyoruz. Her bir manikür için yeni bir desen aramak bile eğlenceli. Haftalarca sizinle beraber olan mükemmel tırnaklar da cabası. Sizler için birkaç favorimizi derledik. Sevgiyle.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir