Muhafazakâr Moda Fuarı: Lifestyle Türkiye 2019

Lifestyle Türkiye: Muhafazakâr Moda Fuarı, Türkiye ve Orta Doğu’nun moda endüstrisindeki tek ticaret fuarı olup yıllık etkinlikleri 17-19 Ocak 2019 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde 3. kez art arda düzenlenmiş olacak. Geçen yılın Şubat ayında Lifestyle Türkiye, 90’ın üzerinde katılımcı ve 700’ün üzerinde uluslararası alıcı ile 2018’in başarısını takiben, 2019’da muhafazakâr moda ve ticaret fuarında yerini alacak. Ziyaretçilerine “vay canına!” dedirtecek olan Lifestyle Turkiye, 17 – 19 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan prestijli İstanbul Kongre Merkezi’nde, 30’u aşkın ülkeden 200 katılımcı firma, birçok alıcı ve ziyaretçiyi beklemeyi hedefliyor.

Lifestyle Türkiye 2019, uluslararası alıcılar, ziyaretçiler, tasarımcılar, moda tutkunları ve markaların fark edilmesi, herkes tarafından tanınması, üretim ve tüketici pazarlaması açısından en büyük kabul edilen uluslararası ve Türkiye’nin muhafazakâr moda pazarına girmesi için eşsiz bir platform sunuyor.

Lifestyle Türkiye, Türkiye’den ve dünyanın her yerinden muhafazakâr modada en son ve en yeni trendlerin sergilendiği küresel bir alan olmasıyla birlikte, muhafazakâr modaya tamamen adanmış 10.000 m2’si aşkın show alanıyla bölgedeki tek ticari fuar ve etkinlik özelliğini taşıyor. Lifestyle Turkiye moda profesyonelleri, tasarımcıları, blog yazarları, sosyal medya fenomenleri, butik veya mağaza sahipleri için harika bir global toplanma noktası için büyük bir fırsat! Orta Doğu, Kuzey Afrika, Afrika, Malezya, Endonezya, Singapur, İngiltere, Almanya, Fransa, Avustralya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi geniş skalasıyla dünyanın çeşitli yerlerinden gelen moda medya yayın organlarını derin tarihiyle çok iyi bilinen ve çeşit çeşit insan barındıran mega şehirde tek çatı altında topluyor.

Katılımcı Profili

– Hazır Giyim
– Dış Giyim
– Başörtüsü
– Gelinlik ve Abiye
– Büyük Boy Giysiler
– Spor Giyim
– Plaj Giyim
– Aksesuarlar

Ziyaretci Profili

– Perakende Satış Mağazaları ve Butik Sahipleri
– Mağaza Zincirleri
– Ticari alıcılar
– Yurtdışı ve yurtiçi Toptancılar, Distribütörler ve ihracatçılar
– Çeşitli ülkelerden ticaret heyetleri
– Tekstil, Örme ve Konfeksiyon
– Tasarımcılar ve Moda Endüstrisi çalışanları
– Hazır giyim ve Sözleşme Üreticileri

Web:  http://lifestyle-turkey.com/
Instagram:  Lifestyleturkeyofficial

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir