Nur Bilen Yavuzer’in Stili

Nur Bilen Yavuzer, 1980 Ankara doğumludur. Uzun yıllar turizm sektöründe çalıştıktan sonra güzellik sektörüne ilgisi sebebiyle Londra’da bu alanda eğitimler alarak estetisyen oldu. Eşi Reha Yavuzer ile Rene Clinic’i kurdu ve güzellik danışmanlığı yapmaya başladı.

Nur Bilen Yavuzer‘in güzellik ve modaya ait günlük yazılarını yayınlamak için 2014 yılında açtığı site Beauty Omelette, zamanla kendi ürünlerini yaratan bir marka haline geldi.

Kendisini Instagram’da keşfettiğim Nur Bilen Yavuzer’in oldukça tarz bir stili var. Yavuzer, trendleri takip etmektense rahat, sade, maskülen ve zaman zaman da vintage parçalarla kendine özgü bir stil oluşturuyor. Beauty Omelette, Nur Bilen Yavuzer’in kendi tarzını yansıtan bir marka, bu bakımdan belirli bir stile sahip kadınlara hitap ediyor.

Instagram’da fenomen haline gelen Yavuzer, farklı markalarla işbirliği yapmıyor, paylaşımları sadece kendi markasının ürünleri üzerine ve bu ürünlerle ilgili deneyimlerini takipçileriyle paylaşıyor. Stiline ve girişimciliğine hayran kaldığımız Nur Bilen Yavuzer’i sosyal medya hesaplarında ilgiyle takip etmeye devam edeceğiz.

View this post on Instagram

Why so serious🧐

A post shared by Nur Bilen Yavuzer (@nurbilenyavuzer) on

Nur Bilen Yavuzer / Instagram

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir