Urban care peeling şampuan

Saç Yıkama Rutininizde Yer Açın: Peeling Şampuan

Havaların ısınmasıyla birlikte cilt bakımı rutinlerimiz de değişim gösterdi. Beraberinde saç bakımlarımız da tabii. Sıcaklar bu boyutlardayken hergün duş almak kaçınılmaz fakat bu durum saçlarımızın pek hoşuna gitmiyor. Sık yıkanmayla koruyucu tabakasını kaybeden saçlar; hacmini, parlaklığını ve gücünü de kaybediyor. Bu kadar sorun yetmezmiş gibi bir de saçlarımız her gün yıkanmaya alışıyor ve bu yüzden daha hızlı yağlanıyor. Biz de bizi bu dertten kurtaracak bir ürün aradık ve şimdi sizlere bulduğumuz muhteşem önerimizi sunacağız.

Urban Care Çay Ağacı Özü ve Limon içeren arındırıcı canlandırıcı peeling şampuan. Küçük bir krem kutusunda bulunan peelingin yapısı yumuşak fakat dokulu. İçinde iri tuz taneleri bulunan peeling; saç derinize yapışmış bakım ürünü, saç spreyi, köpük gibi yağlandıran etkenleri söküp atıyor. Saçınız öyle güzel temizleniyor ki gıcır gıcır oluyor desek abartmayız. Paraben ve silikon içermemesi de cabası.Gelelim deneyimlerimize… Saçlarını hergün yıkayan beş kızdan bu ürünü kullanmalarını ve bir hafta boyunca sadece iki kez saçlarını bu ürünle yıkamalarını, geri kalan günlerde saçlarını yıkamamalarını istedik. Başta kimse kabul etmek istemese de sonuçlar gözle görülmeye değerdi. Haftada sadece iki kez yıkanan saçlar tek bir yağlanma belirtisi dahi göstermedi.
Bir kadının en önemli aksesuarı saçlarıdır ve biz kadınlar ona en iyi şekilde bakmak isteriz. Uzmanlar saçlarınızı haftada iki kez yıkamanız yeterli derken biz “Ama bu nasıl olur?” diye düşünüyorduk. Çözümü bulduk! Tavsiyemizi deneyimlediğinizde beğeneceğinize eminiz. Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saç yıkama rutininizde yer açın: Peeling şampuan
Serinin devam ürünü olan şampuanı günlük kullanım için ideal.

Saç yıkama rutininizde yer açın: Peeling şampuan

https://elcheewear.com/2019/06/10/monochrome-nedir/

Bu yazı ilginizi çekebilir;
Argan yağının faydaları ve zararları

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir