Stil İkonu: Yasemin Özilhan

Yasemin Özilhan, hepimizin Doktorlar dizisindeki Ela karakterine can veren oyuncu olarak tanıdığımız kişi. Şimdinin ise stil ikonu ve sosyetesi.

yasemin özilhan

Yasemin Özilhan 2011’de iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuktan elini eteğini çekti. Artık kendisini başarılı oyunculuğu ile değil, ilham veren stili ile konuşur olduk. En stil sahibi ünlülerimiz kimdir diye sorulunca Yasemin Özilhan akla ilk gelen isimlerden biri oldu.

yasemin özilhan stili

Özilhan’ın stili gözü yormayan, sade, şık ve bir o kadar da göz alıcı. Kendi stilini “minimal” olarak tanımlıyor. Her daim trendleri takip eden Yasemin Özilhan ayrıca trendleri ülkemizde ilk uygulayan isim oluyor. Moda ve Sosyete isimli youtube kanalı kendisini konuk olarak ağırladığında Özilhan; risk almayı sevdiğini, bazen bir ayakkabı, pantolon veya çantayı trend bir parça olarak seçtiğini fakat kombininin tamamını riskli parçalardan oluşturmadığı söylüyor.

yasemin özilhan spor şıklığı

Yasemin Özilhan, tarzında sadelik ve rahatlıktan yana olduğu için kombinlerinde jean ve t-shirt’leri daha sık görebiliyoruz. Kendini ve stilini çok iyi tanıyan Özilhan’ın tarzında uyum ve denge olmazsa olmazlardan.

Yerine göre şık olmayı başarabilen Özilhan’ın dikkat çeken parçalardan oluşan bir stil yerine sadelikten şıklık yaratabilen bir tarzı benimsediğini görüyoruz. Fiziğinin de avantajını kullanarak davet veya özel gecelerde tercih ettiği kıyafetlerle eleştirmenlerden tam not alıyor. Biz de bu stil sahibi kadına bir yazımızda değinmek ve onun bu ikonlaşmış görünümlerinden size birkaç derleme sunmak istedik.

yasemin özilhan tarzı
yasemin özilhan stili

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir