Trend Olacak Güneş Gözlükleri

“Yaşanacak bir yaşam vardır. Binilecek bisikletler var. Yürünecek yaya kaldırımları ve tadına varılacak güneş batışları vardır.”

Zaman Dışı Yaşam – Tezer Özlü

Yaz denilince akla ışıl ışıl güneş, maviliklerin en güzel tonunda deniz ve bizim gündüzleri daha rahat dolaşmamız için kullandığımız güneş gözlükleri gelir. Her yaz modeller değişkenlik gösterirken bizim de uyum sağlamamız kaçınılmaz. Bu yaz da sizler için markaların güneş gözlüklerini tanıttık.

2019 güneş gözlüklerinde kayak gözlüğü modelini çok fazla görebilirsiniz. Biraz sert durmasına karşın ‘farklı ve denenebilir bir stil’ diyebiliriz. Aynı zamanda çift renkli gözlükler moda olacak gibi. Armani’nin ‘colour combination’ diye tasvir ettiği gözlüklerin şekli, geçen sezona oldukça yakın görünüyor. Biraz daha taşlı veya avangart sevenler için ise Dolce Gabbana güzel bir seri çıkarmış bile! Geriye sadece sizin kullanmanız kalmış. Son olarak metal çerçeveli gözlükler hala modasını sürdürüyor ve sürdürecek görünüyor. Metal çerçeve öğrenci ve çalışan kesimin kullandığı çerçeve olarak ismini üst sıralara yazdırdı. Artık seçim sizin :). Havuz başında limonatalarınızı yudumlarken ya da balkonda arkadaşlarınızla gece muhabbeti yaparken bizleri de unutmayın!


04 comments on “Trend Olacak Güneş Gözlükleri

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir